ترکیب کردن پزشکی نوجوان نوجوانان گرمای شدید

ترکیب کردن: پزشکی نوجوان نوجوانان گرمای شدید سیستان و بلوچستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ بدون مسی و ویدال برگزار می‌شود؟

نتایج دیدار های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در آمریکای جنوبی باعث شد شرایط جهت افزایش شیلی و آرژانتین سخت تر از قبل شود. 

جام جهانی ۲۰۱۸ بدون مسی و ویدال برگزار می‌شود؟

جام جهانی ۲۰۱۸ بدون مسی و ویدال برگزار می شود؟

عبارات مهم : برزیل

نتایج دیدار های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در آمریکای جنوبی باعث شد شرایط جهت افزایش شیلی و آرژانتین سخت تر از قبل شود.

به گزارش ایسنا، هفته گذشته مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در تمام نقاط متفاوت دنیا برگزار شد که عجیب ترین نتیجه های در آمریکای جنوبی رقم خورد. بازی های این منطقه در یک گروه ۱۰ تیمی برگزار می شود که تنها افزایش برزیل قطعی شده است و تیم های بولیوی و ونزوئلا هیچ شانسی جهت رسیدن به جام جهانی ندارند. در این شرایط به نظر می رسید تیم های بالایی جدول با کسب پیروزی خود را به افزایش نزدیک کنند ولی چنین اتفاقی نیفتاد. بعد از برزیل، کلمبیا، اروگوئه و شیلی به همراه آرژانتین رتبه های اول تا پنجم را به خود تخصیص داده شده است داده بودند.

جام جهانی ۲۰۱۸ بدون مسی و ویدال برگزار می‌شود؟

مهم ترین بازی هفته پانزدهم دیدار اروگوئه و آرژانتین بود. یک پیروزی شرایط را جهت هر دو تیم بهتر می کرد ولی این بازی بدون گل به آخر رسید. شکست ناباوارانه سه بر صفر شیلی برابر پاراگوئه باعث شد آرژانتین هم امتیاز این تیم شود. از طرفی کلمبیا نیز برابر ونزوئلا قعرنشین بدون گل متوقف شد تا شانس زیاد کردن فاصله خود را با اروگوئه از دست بدهد.

اکوادور قرار بود به مصاف برزیل برود. این تیم می توانست با توجه به افزایش سلسائو از این بازی سه امتیاز کسب کند و به رتبه های بالاتر برسد ولی با دو گل مغلوب حریفش شد. پرو نیز دو بر یک بولیوی را شکست داد. جدول بعد از این بازی ها عوض کردن چندانی نکرد.

نتایج دیدار های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در آمریکای جنوبی باعث شد شرایط جهت افزایش شیلی و آرژانتین سخت تر از قبل شود. 

با این حال به نظر می رسید در هفته شانزدهم شرایط دو تیم شیلی آرتورو ویدال و آرژانتین لیونل مسی بهتر شود، چون هر دو تیم برابر دو تیم از بین بردن شده است به میدان می رفتند. شیلی با یک گل مغلوب بولیوی شد تا بعد از تساوی آلبی سلسته برابر ونزوئلا به رتبه ششم سقوط کند و از جام جهانی دور شود. از طرفی آرژانتین که به مشکل برابر حریفش یک امتیاز کسب کرده بود با کمک اروگوئه در جایگاه خود باقی ماند. اگر پاراگوئه می توانست اروگوئه را شکست دهد آرژانتین تا رتبه هفتم سقوط می کرد. اروگوئه با پیروزی دو بر صفر توانست به رتبه دوم جدول افزایش کند و ۲۷ امتیازی شود.

پرو در ادامه پیروزی هایش اکوادور را دو بر یک شکست داد و جایگزین شیلی شد و به سهمیه مستقیم رسید. دیدار تیم های برزیل و کلمبیا نیز با تساوی یک بر یک به آخر رسید. ناکامی های کلمبیا در دو بازی اخیر باعث شد این تیم جایگاه دوم را از دست بدهد و به رتبه سوم سقوط کند. اکنون فاصله تیم دوم تا هشتم تنها هفت امتیاز هست. اروگوئه ۲۷، کلمبیا ۲۶، پرو ۲۴، آرژانتین ۲۴، شیلی ۲۳، پاراگوئه ۲۱ و اکوادور ۲۰ امتیازی هستند.

دو دیدار آخر جهت ۶ تیم ذکر شده است حکم فوت و زندگی را خواهد داشت. شاید تصور جام جهانی بدون مسی سخت باشد ولی با توجه به دو بازی سخت آلبی سلسته برابر تیم های پرو و اکوادور ممکن است اتفاق بیفتد. شیلی نیز بعد از دو شکست در این دو بازی باید جهت افزایش اکوادور و برزیل را شکست دهد. به نظر می رسد ساده ترین بازی ها جهت اروگوئه خواهد بود و این تیم دومین کشور افزایش کننده (از منطقه آمریکای جنوبی) به جام جهانی خواهد بود. اروگوئه باید برابر بولیوی و ونزوئلا قعر نشین بازی کند. با این حال ممکن هر اتفاق غیر منتظره دیگری رخ دهد

جام جهانی ۲۰۱۸ بدون مسی و ویدال برگزار می‌شود؟

واژه های کلیدی: برزیل | افزایش | کلمبیا | بولیوی | پیروزی | کلمبیا | اروگوئه | اکوادور | جام جهانی | آرژانتین | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs