ترکیب کردن پزشکی نوجوان نوجوانان گرمای شدید

ترکیب کردن: پزشکی نوجوان نوجوانان گرمای شدید سیستان و بلوچستان اخبار حوادث

با رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی ، اون&quot، ماجرای دست‌دادن خواهر&quot

به گزارش صدا و سیما به نقل از شبکه تلويزيوني سي ان ان، خواهر کيم جونگ اون رهبر کره شمالي به صورت خبرساز در سئول تبديل شده است هست. کيم يو جونگ به ..

ادامه مطلب

نمایش قدرت نظامی پیونگ‌یانگ یک روز قبل از افتتاحیه المپیک زمستانی

کره شمالی جهت برگزاری نمایش قدرت نظامی درآستانه برگزاری المپیک زمستانی سئول آماده می‌شود. نمایش قدرت نظامی پیونگ یانگ یک روز قبل از افتتاح..

ادامه مطلب

نیروهای سوریه به مرزهای ما نزدیک‌ شده‌اند / گزارش اسرائیلی

در گزارش شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی اذعان شده است هست، نیروهای ارتش سوریه و نیروهای هم‌پیمان آن حملات خود را علیه مخالفان مسلح در دامنه‌های جبل الشیخ زیاد ..

ادامه مطلب

هشدار عربستان نسبت به تصمیم ترامپ در مورد قدس

مسئول سرویس امنیتی عربستان گفته شناسایی بیت‌المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل باعث فعال شدن گروه‌های تندرو می‌شود و کنترل اوضاع سخت خواهد بود. او ..

ادامه مطلب

ترامپ حکومت داری نمی داند / جو بایدن

معاون باراک اوباما مدیر جمهوری پیشین آمریکا با بیان اینکه ترامپ حکومت داری سردر نمی آورد، به ‘رفتار عجیب و غریب’ وی اشاره کرد و گفت: تاکنون ..

ادامه مطلب

سازمان‌های مدنی از قانون مهاجرتی ترامپ شکایت می‌کنند

سازمان‌های دفاع از آزادی و مهاجرین در آمریکا اعلام کردند که از قانون مهاجرتی ترامپ در دادگاه شکایت می‌کنند. سازمان های مدنی از قانون مهاجرتی..

ادامه مطلب

تصویر ، لاوروف جهت دیدار با سلمان وارد جده شد+ حجاب زن سخنگو در عربستان

وزیر خارجه روسیه جهت دیدار و گفت‌وگو با پادشاه عربستان سعودی راجع به تحولات منطقه، وارد شهر جده شده است است.  لاوروف جهت دیدار با سلما..

ادامه مطلب

کنگره بودجه ساخت دیوار مکزیک را تأمین نکند، دولت تعطیل می‌شود / هشدار ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا هشدار داد، به خاطر ساخت دیواری حائل در مرز مکزیک و ایالات متحده جهت مقابله با مهاجران غیرقانونی و قاچاقچیان مواد مخدر، اگر مورد نی..

ادامه مطلب

حراج اثر هنری ترامپ!

نقاشی کودکانه کشیده شده است به وسیله دونالد ترامپ از دورنمای آسمان خراشهای شهر نیویورک که در وسط آن برج ترامپ برجسته شده است به مبلغ پایه ۹۰۰۰ دلار به حراج گذ..

ادامه مطلب

دیدار رئیسان جمهوری چین و کره‌جنوبی با محوریت «تاد» و کره‌شمالی

رئیسان جمهوری چین و کره جنوبی امروز (شنبه) و در حاشیه اجلاس سران «گروه 20» در حالیکه روابط دو کشور در خصوص مساله هسته ای کره شمالی و عنوان استقرار س..

ادامه مطلب